Općina Križ i Zajednica sportskih udruga Općine Križ, poziva na svečanost proglašenja najboljih sportaša, sportskih djelatnika i sportskih klubova Općine Križ u 2016. godini. Svečanost će se održati u petak, 3. ožujka 2017. godine s početkom u 19:00 sati u Domu kulture Josipa Badalića u Križu.

Kako je među najuspješnijim sportašima Općine Križ veliki broj učenika OŠ Milke Trnine u Križu, samu će svečanost uveličati i učenici i učenice Škole svojim nastupom u prigodnom programu. Uz uspješne sportaše i sportašice, sportske djelatnike i predstavnike sportskih klubova naše Općine, pridružiti će nam se i neki poznati hrvatski sportaši.

ZŠU Općine Križ osnovana je 1997. godine, te će ove godine obilježiti i 20. godišnjicu osnutka. Tijekom proteklog razdoblja uspješno je djelovala i nastavlja djelovati na podizanju kvalitete sporta u lokalnoj i široj zajednici, popularizaciji raznih sportova i općenito sportskog načina života.

Pozivamo sve stanovnike Općine Križ da svojom nazočnošću uveličate ovu svečanost i date podršku najuspješnijim sportašima naše Općine.