vrtić-uskrs-savjet mladih 25.3.2015 063Savjet mladih Općine Križ održao je jučer, 25. ožujka 2015. godine, svoju konstituirajuću sjednicu na kojoj je za predsjednicu Savjeta izabrana Irena Džinić, a za zamjenicu predsjednice Sonja Bobić. Do izbora novog vodstva Savjeta mladih Općine Križ, sjednicu je vodio predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher, koji je novoizabranom Savjetu mladih poželio dobar i plodan mandat. Novoizabrana predsjednica i zamjenica predsjednice Savjeta mladih pozvale su članove da do sljedeće sjednice razmisle o glavnim problemima s kojima se susreću mladi na području Općine Križ. Naglasak je stavljen na njihovu ulogu savjetodavnog tijela. Dogovoreno je da će na web stranici Općine Križ www.opcina-kriz.hr biti postavljena podstranica za informacije, novosti i kontakt s članovima Savjeta mladih.