Općina Križ poziva sportske udruge, koje se bave sportskim djelatnostima sukladno Zakonu o sportu, a čiji su programi usmjereni na zadovoljavanje javnih potreba u sportu od interesa za Općinu Križ, da prijave svoje programe, projekte, sukladno Programu javnih potreba u sportu na području Općine Križ u 2023. godini (“Glasnik Zagrebačke županije” br. 50/22.)
Ukupno planirana vrijednost Javnog natječaja za dodjelu financijske potpore sportskim udrugama od interesa za Općinu Križ u 2023. godini je 90.000,00 EUR-a. Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom programu/projektu je 1.000,00 EUR-a, a najveći iznos po pojedinom programu/projektu je 10.000,00  EUR-a. Svaka sportska udruga može prijaviti najviše tri programa, projekta u okviru ovog natječaja.
Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 10. veljače 2023. godine.

Detaljnije u tekstu Javnog natječaja i Uputama za prijavitelje:

OBRASCI: