U cilju povećanja sigurnosti u prometu kako pješaka tako i vozača, privedeni su kraju poslovi redovitog održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Križ u dijelu redovitog održavanja horizontalne prometne signalizacije. Obnovljena je središnja linija kolnika, linije parkinga paralelne sa središnjom linijom te pješački prijelazi u dijelu Zagrebačke ulice od križanja s Maksimirskom ulicom do Trga Svetog Križa. Također je obnovljena i  središnja linija u Školskoj ulici u Križu koja nije bila obuhvaćena pri obnavljanju pješačkih prijelaza prije početka školske godine.

Komunalne poslove redovitog održavanja nerazvrstanih cesta na području Općine Križ u dijelu redovitog održavanja prometne signalizacije prema sklopljenom Ugovoru izvodi trgovačko društvo Elektrocentar Petek d.o.o. Ivanić-Grad. S ovim radovima, završava redovito održavanje prometne signalizacije za ovu godinu, a nastavak uređenja nerazvrstanih cesta u dijelu prometne signalizacije kreće s obnovom u proljeće 2017. godine.

20161017_133521