vzo-016Općinski načelnik Općine Križ  Marko Magdić i Zamjenik Općinskog načelnika Mladen Rogić, jutros su zaželjeli sretan put članovima tri ekipe koje predstavljaju Vatrogasnu zajednicu Općine Križ, na VII. Državnom natjecanju vatrogasaca Republike Hrvatske u Puli, točnije Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Razljev, Mala Hrastilnica i Johovec.

Natjecanje se održava u organizaciji Hrvatske vatrogasne zajednice u Športsko rekreacijskom centru Uljanik Veruda i to 30. rujna kada je službeni trening te 1. listopada, kada se održava samo natjecanje.

Sudjelovanje na ovom vrlo važnom vatrogasnom natjecanju ekipe DVD-a Razljev, Male Hrastilnice i Johovca zaslužile su na temelju izvrsnih rezultata na državnim i županijskim vatrogasnim natjecanjima. Upravo stoga, Općinski načelnik Općine Križ pred ovo državno natjecanje odlučio ih je nagraditi novim trenirkama u kojima će predstavljati Vatrogasnu zajednicu Općine Križ.

vzo-007 vzo-021 vzo-026 vzo-002