Udruženje obrtnika Ivanić-Grad u suradnji s Gradom Ivanić-Gradom i Turističkom zajednicom Grada Ivanić-Grada organizira  11. Obrtnički sajam “Tradicija, gastronomija, turizam”, Ivanić-Grad. Sajam će se održati u subotu 6. lipnja 2015. godine s trajanjem od 09.00 do 18.00 sati u centru Ivanić-Grada (Moslavačka ulica i Trg Vladimira Nazora),

Sajam je izložbeno prodajnog karaktera, te je želja organizatora omogućiti svim zainteresiranim gospodarskim subjektima da promoviraju i prodaju  svoje proizvode i usluge. Spomenuti sajam dio je programa za Dan grada.

Svi uvjeti i pravila su u prilogu.

Poziv izlagačima na 11. Obrtnički sajam_www.tzig.hr

PRIJAVNICA_Obrtički sajam 2015.

U Općini Hercegovac i ove godine organizira se manifestacija “Dani krumpira u Hercegovcu” 28. i 29. kolovoza 2015. godine.

Ove godine Općina Hercegovac poziva da se i članovi LAG-a uključe u tu priču, te im osigurava besplatan izložbeni prostor gdje mogu nuditi degustaciju i prodavati svoje proizvode.

Isto se planira organizirati 29. kolovoza 2015. godine. U privitku su Dopis s pozivom Općine Hercegovac s više informacija o manifestaciji te Prijavnica za izlagače.

Dopis – LAG

PRIJAVNICA