20160309_104426Obavještavaju se građani da će danas i sutra, 9. i 10. ožujka, Županijske ceste Zagrebačke županije d.o.o., izvoditi radove na izradi temelja konzolnog stupa i izvedbi pristupnih staza sa upuštenim rubnjacima, točnije osiguranja pješačkog prijelaza svjetlećim prometnim znakom C02 sa žutim treptajućim svjetlima

Rezultat je to stalne suradnje Općine Križ i Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije vezano uz otklanjanje uočenih nepravilnosti i nastavka radova na uređenju cesta u Županijskoj nadležnosti na području Općine Križ koji uključuje i rješavanje pitanja horizontalne prometne signalizacije kraj područne škole u Novoselcu.

Na poziciji škole u Novoselcu tako je u tijeku postavljanje svojevrsnog semafora čije instaliranje će zasigurno doprinijeti sigurnost u prometu školske djece, kao i ostalih pješaka i sudionika u prometu.

20160309_104453 20160309_104409