Ivan Zak, pjevač omiljen među svim generacijama, a posebno među ženama, nakon uspješne ljetne turneje i brojnih koncerata među kojima je i onaj u Općini Križ, najavio je svoj prvi veliki koncert u Areni Zagreb i to 11. veljače 2017. godine s početkom u 21 sat. Općina Križ  u suradnji s Ivanom Zakom za Valentinovo vas vodi  na koncert te ovim putem poklanja pet puta po dvije karte za koncert u Areni. Prvih pet osoba s područja Općine Križ koje pošalju e-mail na info@opcina-kriz.hr te napišu svoje ime i prezime te svoju toču adresu i broj telefona, dobiti će karte. Zato požurite!

Ivan Zak pjevač je koji je stekao status miljenika publike zahvaljujući svojim hitovima Meni se s tobom, Pretjerujem, Sve si moje, Naučila si me, naglašava kako će 11. veljače 2017. svojim obožavateljima prirediti večer za pamćenje, ispunjenu zabavom i emocijama, a na pozornici zagrebačke Arene pridružit će mu se gosti čija imena još ne želi otkriti. Zajedno sa svojim bliskim suradnicima, već mjesecima radi na ovom projektu, kako bi publici priuštio nezaboravan scenski i glazbeni spektakl. Publika će moći uživati u omiljenim starim i novim hitovima koji, redom, mjesecima vladaju vrhovima glazbenih top ljestvica.

Karte za koncert Ivana Zaka su s danom 01.02.2017. PODIJELJENE!