Udruga umirovljenika Općine Križ organizirala je 2. Koncert za Katarinje u petak 25.11.2016. u Domu kulture Josip Badalić, a pod pokroviteljstvom Općinskog načelnika Marka Magdića. Nastupili su zborovi udruga umirovljenika iz Dubrave, Ivanić Grada, Križa, Mješoviti zbor Milke Trnine iz Vezišća kao i Vokalni sastav Duga iz Dugog Sela. Osim koncerta koji je energijom i veseljem oduševio publiku, prije samog koncerta otvorena je i izložba slika 26 autora Likovne udruge Dugo Selo u Galeriji Križ.

Općinski načelnik čestitao je imendan svim Katama, Katarinama, Kajama i Katicama zajedno sa Tihanom Gjurašin, voditeljicom emisije „Pjesmom te zovem“ te ovim iznenađenjem večeri oduševio sve prisutne na plesu u Društvenom domu. Koncert i druženje biti će emitirano kao prilog u jednoj od slijedećih emisija „Pjesmom te zovem“ u programu TV Jabuke.