Na inicijativu i u suradnji s Mjesnim odborom Obedišće obnovljen je trijem, odnosno drvena terasa spomenutog objekta. Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić sa zamjenikom Mladenom Rogićem i suradnicima te predstavnikom Mjesnog odbora Obedišće Franom Jelašom, danas se i osobno uvjerio kvalitetu izvedenih radova koji nisu jedino što se u posljednje vrijeme radilo u tom mjesnom odboru. Naime osim trijema, asfaltiran je i dio dvorišta te uređen prostor oko spomenika antifašistima koji se nalazi ispred  Društvenog doma, a uređena je i kanalizacijska odvodnja sanitarnih čvorova. Također, na objektu sportskog parka u Obedišću, točnije svlačionicama, uređeno je centralno grijanje, a za sve ove radove u Mjesnom odboru Obedišće, Općina Križ izdvojila je oko 35.000,00 kuna.

Spomenimo također, da je u cilju sigurnosti svih sudionika u prometu, a prvenstveno pješaka i djece, Općina Križ dala obilježiti zebru kod autobusne stanice ispred Društvenog doma u Obedišću, budući da je riječ o vrlo prometnoj i opasnoj županijskoj cesti na kojoj nije bilo niti jednog pješačkog prijelaza. Također su u tijeku radovi uređenja odvodnih jaraka u najkritičnijim ulicama u naselju Obedišće, a sve u sklopu redovitog održavanja nerazvrstanih cesta.