DDK PRIJEM 040Povodom 25.10. Dana dobrovoljnih darivatelja krvi Republike Hrvatske Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić primio je dobrovoljne darivatelje krvi, volontere Crvenog križa, ispred Gradskog društva Crvenog križa Ivanić Stjepana Fabijanića i predsjednika Općinskog društva Crvenog križa Križ Tomu Blažinovića.
Općinski načelnik Marko Magdić zahvalio se svima koji nesebično daruju krv kako bi pomogli drugima spašavajući time živote i pomažući u liječenju teško oboljelih osoba. Tomo Blažinović je naglasio kako u Križu svakoj akciji pristupi preko 200 darivatelja, te se prikupi po 120 bočica krvi, a u Općinskoj organizaciji ima 15 darivatelja koji su dali krv preko 100 puta. Zahvalnicu Općinskog načelnika Općine Križ, dobio je za više od 100 darivanja krvi Ivan Dokmanić, za više od 75 darivanja Stjepan Šoštarić, za više od 50 Srećko Žilić i Božidar Klempera, za više od 20 Marija Gregurić i Hrvoje Konjug, za više od 10 Anto Gorčan, a za prvo darivanje Kristina Horvat Ciglanečki. Općinski načelnik zahvalio se na suradnji članovima i volonterima Crvenoga križa. Darivanjem krvi povezujemo se u naizgled nevidljivoj, ali snažnoj mreži solidarnosti i nesebičnosti.

DDK PRIJEM 018 DDK PRIJEM 024 DDK PRIJEM 026 DDK PRIJEM 030 DDK PRIJEM 031 DDK PRIJEM 033 DDK PRIJEM 034  DDK PRIJEM 036 DDK PRIJEM 038 DDK PRIJEM 039