OBAVIJEST O PUŠTANJU U PROMET INDUSTRIJSKE CESTE U KRIŽU
Obavještavaju se građani da je Industrijska cesta u Križu s danom 10.10.2014. godine službeno otvorena za promet,  te je ista postala glavni smjer prometovanja vozila iz smjera autoceste preko spojne ceste ‘močilo’ u smjeru županijske ceste br. 3124 (Ivanić-Grad-Popovača-Kutina-Novska).
Promet na raskrižju Industrijske ceste sa Ulicom Braće Radić reguliran je vertikalnom i horizontalnom signalizacijom na način da je Industrijska cesta glavni pravac prometovanja.
Upozoravaju se sudionici u prometu na povećanu pažnju prilikom prometovanja na navedenim prometnicama.