obrtniciUdruženje obrtnika Ivanić Grad i Općina Križ, pozivaju sve obrtnike i poduzetnike s područja Općine  na prezentaciju sa važnim informacijama vezano za e-knjigovodstvo „SAOP“, te informiranje i edukacija u kontekstu korištenja EU fondova Razvojne agencije „IGRA“. Edukacija će se održati u četvrtak 24.03.2016. s početkom u 18 sati u prostoru Društvenog doma u Križu (vijećnica), Trg Svetog križa 5, 10314 Križ.

Program edukacije:

1. Prezentacija o mogućnostima korištenja trenutno otvorenim natječaja EU – Agencija “IGRA” d.o.o.
  2. E-knjigovodstvo – SAOP d.o.o.
  3. Aktualne informacije
  4. Izbor novog člana skupštine Udruženja obrtnika Ivanić Grad (samo za članove Ceha proizvodnih djelatnosti)

Dolazak je potrebno potvrditi na e-mail adresu uo.ivanic.grad@hok.hr ili telefone 01/2888-475, 091/5348-899