Ovih dana nastavljeni su radovi na uređenju  Doma kulture Milka Trnina u Vezišću. Naime nakon uređenja krovišta i izradi novih stropnih obloga izvršeni su i oko 4.000,00 kn vrijedni radovi koji uključuju uređenje i bojanje zidova velike sale Doma kulture Milka Trnina.

Tijekom ljeta završeni su radovi na sanaciji i obnovi Doma kulture. Domaći izvođač radova, Podgorski usluge d.o.o.  Konšćani, spomenute radove priveo je kraju sukladno planu, do konca svibnja, a isti su obuhvaćali izmjenu pokrova, ukrućivanje krovne i stropne konstrukcije te izradu nove stropne obloge sale Doma kulture Milke Trnine. Vrijednost radova bila je oko 320.000,00 kuna što uključuje i tehničku dokumentaciju te stručni nadzor. Od tog iznosa 100.000,00 kuna osigurano je od strane Zagrebačke županije dok je ostatak sredstava za realizaciju ove investicije osigurala Općina Križ.