Upravni odjel za gospodarstvo Zagrebačke županije održat će u ponedjeljak, 20. travnja 2015. godine u prostorijama Zagrebačke županije (Ulica grada Vukovara 72/V, dv. 19.) u periodu od 9:00 do 11:30 sati konzultacije o Natječaju za prijavu projekata za dodjelu potpora za poticanje razvoja poduzetništva za 2015. godinu.

Konzultacije su predviđene za poduzetnike s područja Zagrebačke županije koji su zainteresirani za prijavu na navedeni Natječaj. Za prisustvovanje konzultacijama nije potrebna prethodna prijava, jedino je preporuka da svi zainteresirani prije dolaska na konzultacije pročitaju tekst Natječaja i Uputa za prijavitelje koje možete pronaći ovdje.

Sljedeće konzultacije održat će se u petak, 8. svibnja 2015. godine, također u prostorijama Zagrebačke županije, u periodu od 9:00 do 11:30 sati, a u slučaju potrebe odredit će se i dodatni termini konzultacija.