Na temelju članka 96. Zakona o prostornom uređenju („Narodne novine“ br. 153/13.) Općinski načelnik Općine Križ objavljuje javnu raspravu o:

prijedlogu Odluke o provođenju postupka stavljanja izvan snage Odluke o donošenju Detaljnog plana uređenja središta Križa (“Glasnik Zagrebačke županiji” br. 15/01.)

Javna rasprava trajat će 10 dana, u razdoblju od 11.04.2016. zaključno do 20.04.2016.

U vrijeme trajanja rasprave uvid u Odluku o stavljanju plana van snage može se izvršiti u prostorijama Općine Križ, Trg sv. Križa 5; svakog radnog dana od 08.00 do 12.00 sati.

Predlagač Odluke, Općina Križ, održat će javno izlaganje o prijedlogu Odluke u Općini Križ 11.04.2016. s početkom u 17.00 sati u Općinskoj vijećnici Općine Križ, Trg sv. Križa 5, Križ.

Primjedbe na plan mogu se davati do zaključivanja javne rasprave na slijedeći način:

• Upisivanjem primjedbi u knjigu primjedbi.
  • Upućivanjem pismenih primjedbi na urudžbeni zapisnik Općine Križ zaključno do završetka javne rasprave

Prijedlog Odluke o provođenju postupka stavljanja izvan snage Odluke o donošenju Detaljnog plana uređenja središta Križa

Informacija o javnoj raspravi je objavljena i na mrežnoj stranici Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja.

Link: http://www.mgipu.hr/default.aspx?id=17503