Udruga umirovljenika Općine Križ održala je Izvještajno izbornu skupštinu 23.03.2018. godine. Skupštini je nazočila Ankica Pavičić, delegat Zajednice udruga umirovljenika Zagrebačke županije i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić.

Na Skupštini je bilo riječi o Planu rada i financijskom planu za sljedeće razdoblje. Udruga umirovljenika Općine Križ protekle je godine realizirala proračun vrijedan oko 76.000,00 kuna od čaga su 20.000,00 kuna ostvarili iz Proračuna Općine Križ. I nadalje planiraju provoditi svoje redovne programe u cilju unapređenja života umirovljenika u Općini Križ. Tako se i nadalje nastavlja s programima kao što su mjerenje tlaka svaki tjedan, jednom mjesečno kontrola šećera u krvi, dva puta tjedno tjelovježba uz stručno vodstvo, jednom tjedno probe pjevačkog zbora pod vodstvom Ivana Konjuga, tjedna druženja te svake subote druženje uz muziku i ples i izleti članova Udruge.

Nakon izvještajnog dijela skupštine održani su izbori za novo vodstvo te je za novog predsjednika izabran Ivan Marenić, a dopredsjednika Ivan Konjug. Naime, dosadašnja predsjednica Ljiljana Grmek i dopredsjednik Tomo Benko podnijeli su ostavke iz zdravstvenih razloga. Novom vodstvu Općinski je načelnik Općine Križ Marko Magdić zaželio puno uspjeha u daljnjem radu na zadovoljstvo svih umirovljenika Općine Križ.