Dječji fašnik plakat(1)Nakon jednogodišnje stanke, Dječji vrtić Križ u suradnji s Općinom Križ, ponovno organizira ove godine 5. Dječji fašnik u Križu, pod nazivom Tko sam, što sam?

Tradicionalno, na Dječjem fašniku koji će se održati u petak 05.02.2016. godine u školskoj sportskoj dvorani u Križu, s početkom u 17 sati, nastupaju maskiranje skupine Dječjeg vrtića Križ, objekta Križ i Novoselec, ali i gosti i to maskirana skupina djece Društva Naša djeca Vladimir Nazor iz Križa te mališani iz Dječjeg vrtića Popovača, Dječjeg vrtića Proljeće iz Kloštar Ivanića i Dječjeg vrtića Ivanić-Grad, područnog odjeljenja Graberje Ivanićko.

Očekuje se nastup oko 250 mališana zato se svakako maskirajte i dođite pogledati najveseliji Dječji fašnik u okolici. Za svu djecu i posjetitelje pripremili smo iznenađenja u vidu besplatnog face paintinga, zabavnog programa iznenađenja te na kraju pjesme i plesa za sve!

Dođite i veselite se s djecom koja će tom prigodom od Općinskog načelnika Općine Križ preuzeti ključeve Općine!