Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić, izaslanstvo Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad i Općinskog društva Crvenog križa Križ, posjetili su starije osobe u socijalnoj potrebi i podijelili prigodne pakete uoči božićnih blagdana. Darivano je ukupno 43 osobe paketima u vrijednosti 140 kuna, ukupne vrijednosti više od 6.000,00 kuna. Općinski je načelnik sa članovima Crvenoga križa posjetio Dragu Kosića i Tomislava Špelića i uz prigodne pakete poželio im sve najbolje za Božić i Novu 2017. godinu.

Dodajmo, da se i ove godine Općina Križ uključila u humanitarnu akciju Caritasa župe Uzvišenja svetog križa iz Križa te je donirala prehrambene i higijenske proizvode i potrepštine namijenjene stanovnicima Općine Križ u socijalnoj potrebi u vrijednosti oko 5.000,00 kn.