27. lipnja – Dan hrvatskih branitelja Zagrebačke županije
Domovinski rat ne smijemo zaboraviti – zbog onih koji su u njemu dali svoje živote, ali i budućih generacija kako bi pamtile što se u njemu dogodilo. S ponosom i pijetetom se spominjemo svih branitelja Zagrebačke županije čiji su životi utkani u našu slobodnu Hrvatsku. Svim braniteljima Zagrebačke županije čestitamo 27. lipnja – Dan hrvatskih branitelja Zagrebačke županije!
Općinski načelnik Općine Križ:
Marko Magdić, struč. spec. oec.
Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ:
Đuro Paher
Općinski načelnik Općine Križ:Branitelji
Marko Magdić, struč. spec. oec.
Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ:
Đuro Paher