JAVNI NATJEČAJ za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ  u 2018. godini.

Općina Križ poziva udruge čiji su programi usmjereni na rad iz područja zdravstva,  socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini da prijave svoje programe/projekte. Ukupno planirana vrijednost Javnog natječaja za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini ( u daljnjem tekstu: natječaj)  je 40.000,00 kuna. Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom programu/projektu je 1.000,00 kuna, a najveći iznos po pojedinom programu/projektu je 10.000,00  kuna. Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 06.03.2018. godine. Detaljnije u tekstu Javnog natječaja i Uputama za prijavitelje:

Upute za prijavitelje – JAVNI NATJEČAJ za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini

Obrasci:

OPISNI OBRAZAC PROGRAMA 2018. – (soc.zdr.prev.)

OBRAZAC PRORAČUNA 2018. – (soc.zdr.prev.)

Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja

Obrazac izjave o nepostojanju duga

Obrazac izjave o nekažnjavanju

OBRAZAC IZVJEŠĆA ZA 2017.

Obrazac za ocjenu kvalitete Javni natječaj 2018. – (soc.zdr.prev.)

Odluka o načinu raspodjele sredstva za 2018. namijenjenih financiranju projekata udruga 21.11.2017.

Program socijalnih potreba za 2018.