UREĐENJE PLATOA ISPRED DRUŠTVENOG DOMA U KRIŽU

Završeni su radovi uređenja, odnosno popločenja dijela platoa ispred Društvenog doma u Križu. Naime izmjene su djelomično stare i dotrajale kocke, a angažirana je i tvrtka koja je uredila, odnosno oprala stare ploče na preostalom dijelu platoa. Ujedno su postavljeni stupići kako bi se spriječilo paktiranje vozila na ulaznom dijelu platoa te spriječila njegova devastacija. Vrijednost spomenutih radova iznosi oko 22.000,00 kn.

Dođite sutra na Krigl fest – Craft & gril & rock fest u Križu

Općina Križ u suradnji s Križevačkom udrugom pivara organizira Krigl fest – Craft & gril & rock fest i to ove subote 26.05.2018. godine od 16 sati. Na Krigl festu svoje će pive predstaviti Crafter’s, zatim Pivovara Daruvar, Križevačka pivovara i Križevačka udruga pivara.
Program Krigl fest započinje već danas 25.05.2018. godine u 20 sati i to predstavom „Pivo“ teatra Gavran u Domu kulture Josip Badalić Križ. Uoči predstave moći će se degustirati i pivo Križevačke udruge pivara, koje je spravljeno u kućnim uvjetima.
Krigl fest započinje od 16 sati u centru Križa, a osim desetak vrsti craft piva bit će tu i roštilj te zabavne pivske natjecateljske igre za posjetitelje koje će voditi popularni Denis i Blaž iz emisije Večernja škola. U 18 sati u Galeriji Križ otvorit ćemo izložbu pivskih flaša Ivana Dukarića (Duke), a nakon toga uz dobru hranu i pivu te brojna iznenađenja, slijedi i nastup rock banda Yellow submarine.
Općina Križ pripremila je i promotivne artikle Krigl Festa kao što su majice, čaše i dekice s logom manifestacije, a iste će se moći kupiti po popularnim cijenama te će prikupljeni novac biti doniran Caritasu Župe Uzvišenja Sv. Križa Križ.
U slučaju kiše Krigl fest će se održati u Društvenom domu u Križu.