oldtimeriU tijeku su dogovori s udrugama koje su se odazvale pozivu Općine Križ za suradnjom i sudjelovanjem u kreiranju programa obilježavanja Dana Općine. Definiran je nacrt programa  kao i promjena datuma održavanja zabavnog dijela programa. Naime, sredinom rujna nas većinom prati ružno vrijeme i program se preklapa s programom Voloderskih jeseni, stoga je odlučeno da ove godine zabavni dio programa započne krajem kolovoza, dok bi centralna proslava bila 29. kolovoza 2015. godine u subotu.

Slobodno možemo reći da će se od 27. kolovoza do 19. rujna, a sve u sklopu programa Dana Općine Križ, održati brojna zanimljiva sportska, kulturna i zabavna događanja iz kojih  izdvajamo nastup tamburaškog sastava Begini 29. kolovoza 2015. godine te dječji folklorni festival „Kolo sreće“ u organizaciji KUD-a Graničar, Sajam obrta i rukotvorina te tradicionalnu izložbu cvijeća udruge Ženske ruke. Istog dana održat će se i Motocross party „X-Games“ na motocross stazi u Šušnjarima uz nastup DJ-a u večernjim satima.        U nedjelju 30. kolovoza 2015. godine u centru Križa moći će se razgledati limeni ljubimci sudionika 16. Međunarodnog  oldtimer rallya „Ivanić-Grad 2015.“ u organizaciji Oldtimer kluba Ivanić-Grad.

Sve to i još mnogo više očekuje Vas u sklopu programa Dana Općine Križ. Sve dodatne informacije oko programa događanja biti će objavljene na www.opcina-kriz.hr.