NATPISDefiniran je nacrt programa kao i datum održavanja zabavnog dijela programa obilježavanja Dana Općine Križ. I ove godine zabavni dio programa započne krajem kolovoza, točnije u petak 26.08.2016. godine kada na pozornici u centru Križa nastupa Prima bend, a centralna manifestacija održati će se tijekom subote 27. kolovoza 2016. godine.

U sklopu programa obilježavanja Dana Općine Križ, održati će se brojna zanimljiva sportska, kulturna i zabavna događanja iz kojih izdvajamo nastup Ivana Zaka 27. kolovoza 2016. godine te dječji folklorni festival „Kolo sreće“ u organizaciji KUD-a Graničar, Sajam obrta i rukotvorina te još poneke nastupe iznenađenja kao i dobrotvornu akciju čiji će voditelj biti uvijek zanimljivi Davor Dretar Drele.

U sklopu programa obilježavanja Dana Općine Križ od kraja kolovoza do sredine rujna, održati će se i druge zanimljive manifestacije kao što je Festival slastica Kriški oblizeki, Motocross party „X-Games“ na motocross stazi u Šušnjarima, a u nedjelju 28. kolovoza 2016. godine u centru Križa moći će se razgledati limeni ljubimci sudionika 17. Međunarodnog  oldtimer rallya „Ivanić-Grad 2016.“ u organizaciji Oldtimer kluba Ivanić-Grad.

Sve to i još mnogo više očekuje Vas u sklopu programa Dana Općine Križ.

Sve dodatne informacije oko programa događanja biti će objavljene na www.opcina-kriz.hr.