SUDJELOVANJE ČLANOVA VMO U IZRADI STRATEGIJE RAZVOJA TURIZMA NA PODRUČJU OPĆINE KRIŽ
U tijeku je izrada Strategije razvoja turizma na području Općine Križ za razdoblje 2013. – 2017. godine, koja bi između ostaloga, u cilju jačanja turizma na području Općine Križ, trebala pružiti Općini Križ uvid u analizu mogućnosti prijava na natječaje institucija i tijela Europske unije.
Kako bi predmetnu Strategiju izradili što uspješnije i na dobrobit svih stanovnika Općine,
u petak, 01.08.2014. godine, u 19 sati u vijećnici,
u sjedištu općinske uprave Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5,
održat će se radni sastanak s članovima Vijeća Mjesnih odbora s područja Općine Križ.
Cilj sastanka je da izrađivač, Centar za razvoj poduzetništva, prikupi što više mišljenja i stavova građana o tome kako vide razvoj turizma naše općine i svoju ulogu u njemu, kako bi strategija uspješno zaživjela u zajednici.
Predviđeno vrijeme trajanja sastanka – 2 sata, sa slijedećim dnevnim redom:
1. Predstavljanje smjernica strategije – izrađivač, CERP
2. Primjeri dobre prakse – izrađivač, CERP
3. Prijedlozi i diskusija.
Općinski načelnik Općine Križ poziva sve članove vijeća mjesnih odbora da prisustvuju sastanku i daju svoj doprinos u osmišljavanju razvoja turizma naše općine.
Zainteresiranim građanima, koji nisu izabrani članovi Vijeća mjesnih odbora, napominje se da će se u narednom razdoblju provesti javna rasprava o prijedlogu Strategije razvoja turizma, kroz koju će moći iskazati svoje prijedloge, mišljenja, stavove i slično.
u petak, 01.08.2014. godine, u 19 sati u vijećnici,
u sjedištu općinske uprave Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5,
Predviđeno vrijeme trajanja sastanka – 2 sata, sa slijedećim dnevnim redom:
1. Predstavljanje smjernica strategije – izrađivač, CERP
2. Primjeri dobre prakse – izrađivač, CERP
3. Prijedlozi i diskusija.