ruralni turizamTuristička zajednica Zagrebačke županije i Klub članova “Selo“ u suradnji s HF Eko Etno Grupa d.o.o. pozivaju Vas na specijalistički seminar „Za razvoj ruralnih krajeva“ u okviru obrazovanja za ruralni turizam koji će se održati u četvrtak, 10. ožujka 2016. godine na Etno farmi Mirnovec, Većeslava Kolara 28, Samobor, s početkom u 10 sati.

Organizacija ovakvih seminara u suradnji s različitim resorima, u ovom slučaju Turističkom zajednicom Zagrebačke županije i nadležnim resorima, uspješno se provodi posljednjih desetak godina.

Seminar je prvenstveno namijenjen potencijalnim i registriranim OPG-ima, turističkim seljačkim gospodarstvima i poduzetnicima u ruralnim područjima i ruralnom turizmu te svima onima koji rade na području ruralnog turizma (jedinice područne i lokalne samouprave, turističke zajednice, komore, udruge, zadruge, tvrtke, savjetodavna služba i ostali zainteresirani).

U prilogu je detaljan plan i program seminara te prijavni formular.

Svoje sudjelovanje potvrdite slanjem ispunjenog prijavnog obrasca do 8. ožujka 2016. godine na e-mail adresu info@tzzz.hr

ZGŽ-Program_seminara_Etno_farma_Mirnovec(1)

Prijavni formular_Specijalističko predavanje_ZGŽ(1)