Poštovani građani,

pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga Zaključka o utvrđivanju popisa pravnih osoba od posebnog interesa za Općinu Križ.

Savjetovanje je moguće pronaći OVDJE

Tema savjetovanja je: Utvrđivanje popisa pravnih osoba od posebnog interesa za Općinu Križ.

Opis savjetovanja: Javno savjetovanje provodi se u cilju provedbe odredaba Zakona o sprječavanju sukoba interesa, sukladno kojem, predstavničko tijelo jedinice lokalne samouprave, Općine Križ, utvrđuje popis pravnih osoba od posebnog interesa za Općinu Križ.

Molimo zainteresiranu javnosti da sudjeluje u donošenju Zaključka o utvrđivanju popisa pravnih osoba od posebnog interesa za Općinu Križ, upisivanjem svojih komentara na dolje predviđeno mjesto.

Savjetovanje je otvoreno do: 03.11.2016.