Poštovani građani,

pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o raspoređivanju sredstava Proračuna Općine Križ za 2016. godinu, za financiranje rada političkih stranaka i nezavisnih članova Općinskog vijeća Općine Križ izabranih s liste grupe birača

Savjetovanje je moguće pronaći OVDJE

Tema savjetovanja je: Izmjena Odluke o raspoređivanju sredstava Proračuna Općine Križ za 2016. godinu, za financiranje rada političkih stranaka i nezavisnih članova Općinskog vijeća Općine Križ izabranih s liste grupe birača („Glasniku Zagrebačke županije“ br. 4/16.).

Opis savjetovanja: Javno savjetovanje provodi se u cilju određivanja pitanja raspoređivanja sredstava osiguranih u Proračunu Općine Križ za 2016. godinu, razmjerno broju njenih članova i podzastupljenog spola članova Općinskog vijeća, sukladno Zakonu o financiranju političkih aktivnosti i izborne promidžbe, za svaku pripadnicu podzastupljenog spola pripada i pravo na naknadu u visini od 10% iznosa predviđenog po svakom članu, razmjerno broju izabranih članova Općinskog vijeća podzastupljenog spola.

Molimo zainteresiranu javnosti da sudjeluju u donošenju Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o raspoređivanju sredstava Proračuna Općine Križ za 2016. godinu, za financiranje rada političkih stranaka i nezavisnih članova Općinskog vijeća Općine Križ izabranih s liste grupe birača upisivanjem svojih komentara na dolje predviđeno mjesto.

Savjetovanje je otvoreno do: 03.11.2016.