I ove godine Općina Križ organizira Sajam obrta i rukotvorina u sklopu brojnih manifestacija kojima obilježavamo dan Općine Križ. Naš mali, urbani sajam na koji su uvijek dobro došli svi kreativci sa svojim rukotvorinama, obrtnici i OPG-i, održati će se u subotu 26. kolovoza 2023. godine od 14 sati u prekrasnom ambijentu našeg stoljetnog parka u Križu.

Pozivamo sve zainteresirane, obrtnike, umjetnike, proizvođače domaćih proizvoda iz Općine Križ i okolnih jedinica lokalne samouprave da nam se pridruže u želji da našim sugrađanima i svim posjetiteljima ponudimo nekomercijalnu, unikatnu ponuda rukotvorina, domaćih likera, meda, sira i ostalih prerađevina od lavande, bučinog ulja, ručno rađenih predmeta i slično.

Uz Sajam obrta i rukotvorina pripremili smo zanimljive sadržaje za djecu i odrasle. Ponovno će nam se pridružiti Društvo Naša djeca Vladimir Nazor Križ sa svojim slatkim i slanim Kriškim oblizekima, biti će tu pjesme i plesa KUD-a Graničar u suradnji s udrugama umirovljenika i građana Općine Križ, a Udruga Škaf iz Križa i ove godine priprema degustaciju vina svojih članova. Večer završava koncertom grupe Vatra.

Budući da je sudjelovanje na sajmu besplatno, a broj izlagača ograničen, molimo sve zainteresirane udruge, zadruge, OPG-e te sve ostale kreativce, da se za sudjelovanje na Sajmu obrta i rukotvorina 26. kolovoza 2023. godine (subota), prijave najkasnije do 21. kolovoza.

Prijavnicu za Sajam obrta i rukotvorina možete dobiti u Općini Križ ili je preuzeti u privitku.

Ispunjenu prijavnicu s prilozima (preslikom odgovarajuće isprave, presliku upisa u registar /upisnik u kojem je izlagač registriran/upisan) pošaljite na adresu elektroničke pošte: info@opcina-kriz.hr ili sladjana.vasiljevic@opcina-kriz.hr ili na adresu Općine Križ, Trg Sv. Križa 5, 10314 Križ.

Osoba za kontakt: Slađana Vasiljević (099/7506 164 ili 01/2031-518)