Turistička zajednica općine Križ  povodom Proljetnog festivala – Uskrs u Križu 2014 planira organizirati zanimljiv i šarolik program za sve posjetitelje i svoje sugrađane. U sklopu festivala želja nam je tijekom dana organizirati Sajam obrta i rukotvorina obrtnika, OPG-a, kako domaćih tako i proizvođača, iz susjednih lokalnih jedinica. Našim bi sugrađanima tako ponudili nekomercijalnu, unikatnu ponudu rukotvorina, domaćih likera, meda, sira i slično.
Molimo sve ugostitelje, gospodarstvenike, udruge, zadruge, OPG-e te sve ostale kreativce iz Općine Križ i šire, da nam se pridruže 11.(petak) i 12.(subota) travnja 2014. godine na Sajmu obrta i rukotvorina koji bi započeo u petak u 17 sati, i u subotu u 11 sati  na prostoru ispred Zagrebačke 7, (parkiralište kod samoposluge ) te svojom ponudom upotpune događanja povodom proljetnog festivala – Uskrs u Križu 2014. Prijavnicu za Sajam obrta i rukotvorina možete dobiti u Općini Križ ili je preuzeti s ove stranice, a ispunjenu prijavnicu pošaljite na e-mail: turisticka.zajednica@opcina-kriz.hr ili na adresu Općine Križ Trg Sv. Križa 5 10314 Križ zaključno sa 7.04.2014. godine (ponedjeljak).

Sajam-prijavnica

Poziv mještanima, vinarima i vinogradarima – e-vinarstvo

Proljetni festival 2014. u Križu – program