Ministar poduzetništva i obrta Gordan Maras, župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić i predstavnici poslovnih banaka potpisat će ugovor u sklopu Programa „Kreditom do uspjeha“ Mjera 1. – Kreditom do konkurentnosti u petak, 20. ožujka 2015. godine u DIR – Drvnoj industriji Rubinić (Gornja Reka 14, Jastrebarsko) s početkom u 10:00 sati. Odlukom Ministarstva poduzetništva i obrta Zagrebačkoj županiji za provedbu Programa utvrđen je kreditni potencijal u iznosu od 63.000.000,00 kuna. Inače, cilj ovog Programa je poboljšanim kreditiranjem uz smanjenje kamata omogućiti sektoru malog gospodarstva lakši dostup izvorima financiranja za unapređenje poslovanja.

Program:
10:00 – uvodni govori župana Stjepana Kožića i ministra poduzetništva i obrta Gordana Marasa
10:05 – svečano potpisivanje ugovora
10:20 – izjave za medije