rakitje_7Svečanost proglašenja najboljih sportaša Zagrebačke županije za 2015. godinu održana je jučer, 3. ožujka 2016. godine u školskoj sportskoj dvorani pri Područnoj školi Rakitje u Rakitju. Među brojnim kategorijama, posebno priznanje, na prijedlog Zajednice sportskih udruga Općine Križ,  dodijeljeno je i Miji Kovaču iz stolnoteniskog kluba Sloga Novoselec i to za izuzetne zasluge i postignuća u razvoju i unaprjeđenju sporta.

Zajednica sportskih udruga Općine Križ (ZŠU), prepoznala je dugogodišnji, predan sportski rad Mije Kovača te mu je na nedavnoj svečanosti proglašenja najboljih sportaša Općine Križ, dodijelila  posebno priznanje za dugogodišnji uspješni rad na promociji i razvoju sporta u Općini Križ i Zagrebačkoj županiji.

Mijo Kovač sportom se bavi od 1966. godine, a natjecao se je u Stolnoteniskom klubu (STK) Sloga Novoselec. Jedan je od osnivača STK Sloga Novoselec i predsjednik STK Sloga Novoselec 46 godina, a odnedavno dopredsjednik STK Sloga Novoselec. Od 2013. do početka 2016.godine predsjednik je ZŠU Općine Križ.

rakitje_6 rakitje_8 rakitje_9 rakitje_10