1 (1)Naša OŠ Milke Trnine Križ je domaćin dva Županijska natjecanja :
25.02. ( srijeda ) 2015. – Županijsko natjecanje u rukometu za učenike 7. i 8. razred sa sljedećim programom:
9:00 – 9:30 okupljanje sudionika i doručak
9:30 svečano otvorenje Županijskog natjecanja
10:00 početak natjecanja po grupama
17:00 zatvaranje natjecanja, proglašenje pobjednika

06.03. ( petak ) 2015. – Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razred
Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da svojim prisustvom uveličate oba događaja.

Dosadašnji rezultatima i plasmanu naših učenika na Županijska natjecanja :
MATEMATIKA : Manuela Čačić, Leon Uroić, Ivan Cepanec ( mentori Ozvačić Dalibor, Šalković Ljiljana )
GEOGRAFIJA : Viktor Gorčan ( mentor Stela Modrušan Vidaković )
ENGLESKI JEZIK : Mia Posezi ( mentor Davorka Magdić )
INFORMATIKA : Leon Uroić ( najvjerovatnije i plasman na Državno prvenstvo ), Ivan Cepanec ( mentor Ida Pajnić )
NJEMAČKI JEZIK : Anamarija Stjepanović, Mia Posezi ( mentor Franjo Lučić )
KEMIJA : Leon Uroić, Ivan Cepanec, Gabrijela Krajcar ( mentor Leana Križanović )
SPORTSKE EKIPE ( mentor Igor abramović ) : rukomet ( učenici 7. I 8. Razerd ), futsal ( učenici 7. I 8. Razred ), košarka ( učenici 5. I 6. Razred ), badminton učenici, stolni tenis učenici, atletika ( 4 ekipe mješovito 5., 6., 7., 8. Razred )