Danas je Osnovna škola Milka Trnina Križ bila domaćin Županijskog natjecanja u rukometu za dječake 7. i 8. razreda. Na otvorenju natjecanja, mlade sportaše u ime Općine Križ i Općinskog načelnika pozdravio je zamjenik Općinskog načelnika Zlatko Hrastić te ekipama zaželio uspjeh i dobre rezultate na natjecanju.

Nakon natjecanja iz povijesti i to učenika osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije na kojem je sudjelovalo oko 80 učenika te oko 60 njihovih mentora, a najbolja je bila Ida Matanić, učenica Osnovne škole Milke Trnine Križ, naša je škola bila i domaćin natjecanja u futsalu za dječake 7. i 8. razreda. S ponosom čestitamo pobjednicima tog natjecanja ŠSD “Križ” Osnovne škole Milke Trnine Križ. U Osnovnoj školi Milke Trnine Križ 10.03.2018. godine održano je i ekipno natjecanje Matematički četverac.

U narednim danima slijedi, 22.03.2018. poluzavršnica u futsalu za djevojčice i dječake 7. i 8. razreda.