Između glavnog, travnatog terena i odbojkaškog terena na Sportskom parku u Križu ovih je dana završena izgradnja streetworkout poligona. Riječ je o višenamjenskom rekreacijskom terenu, odnosno spravama s nekoliko postaja za vanjsko vježbanje koje će Sportskom parku u Križu, svim sportašima i rekreativcima, zasigurno dati vrijednost više.

Ukupna vrijednost svih, kako zemljanih, betonskih radova te nabava i postava sprava za poligon, iznosi oko 100.000,00 kn od čega je 20.000,00 kn osigurano sponzorstvom INA Industrija nafte d.d. Zagreb.

INA Općinu Križ vjerno prati u realizaciji projekata koji imaju za cilj doprinijeti zdravlju i poboljšanju kvaliteta svih generacija stanovnika Općine Križ, a posebno onih najmlađih, a tome je dokaz i višegodišnja suradnja u sponzorstvu izgradnje dječjih igrališta u Općini Križ.