Protekle subote Vezišće je ponovno bilo mjesto pjesme i veselja. Naime održani su još jedni Lipanjski susreti kojima stanovnici tog mjesta nastavljaju tradiciju druženja u čast Milke Trnine uz pjesmu i ples te šarane na rašljama. U organizaciji Mješovitog zbor Milka Trnina Vezišće i Mjesnog odbora Vezišće te potporu Nogometnog kluba Milka Trnina Vezišće, a sve pod pokroviteljstvom Općine Križ, brojni posjetitelji uživali su u bogatom sportskom, kulturno umjetničkom programu te gastronomskoj ponudi uz nezaobilazne šarane na rašljama.  U sklopu kulturno umjetničkog programa nastupili su KUD Stjepan Šajnović Osekovo; KUD Kalnik; KUD Valentinovo Zagreb; Udruga treća dob Ivanić-Grad; KUD Graničar Križ; KUD Ilirci Krapina; Udruga umirovljenika Općine Kalnik i Mješoviti zbor Milka Trnina Vezišće.