Općina Križ u suradnji s Križevačkom udrugom pivara uspješno je organizirala 3. po redu Krigl fest – Craft & grill & rock fest u centru Križa. Svoje pive na Kriškom Krigl festu predstavila je Križevačka udruga pivara kao partner Općine Križ u organizaciji ovog događaja, Križevačka pivovara i mlada domaća pivovara Pivski mudraci. Osim piva okupljeni posjetitelji mogli su uživati i u delicijama s roštilja Food by Dino, ali se i okušati u zabavnim pivskim natjecateljskim igrama. Bend Yellow submarine bio je zadužen za sjajnu atmosferu, a iznenađenje večeri bila je limena glazba DVD-a Križ koja je svojim nastupom oduševila publiku. Atmosferu su svojim vođenjem dodatno podgrijavali Denis i Blaž.

Spomenimo i da je za Caritas Župe Uzvišenja Sv. Križa prikupljeno 5.300,00 kn od prodaje majici i čaša s logom Krigl festa.