U prosincu 2012.godine u suradnji sa tvrtkom INA d.d. realizirana je obnova asfaltnog igrališta na Sportskom parku u Križu. Nažalost, nakon nešto više od 18 mjeseci Općina Križ je bila primorana uložiti dodatna sredstva kako bi se obnovljeno igralište ponovno obnovilo. Izvedeni su sljedeći radovi: postavljene su nove klupe u sklopu igrališta, novi aluminijski golovi, izrađena je nova ograda od čeličnog lima debljine 3 mm sa okvirom od kvadratne čelične cijevi, te je zavarena na postojeće stupove i obojana u temeljnu i završnu boju. Ukupna nabava i vrijednost radova iznosila je 40.889,48 kn.
Sada svi sportaši i rekreativci mogu kvalitetno koristiti teren rukometnog igrališta, a također osigurana je i zaštita terena, igrača i publike.

ograda na igralištu 005 ograda na igralištu 004ograda na igralištu 002