Proteklog tjedna obilježen je veliki jubileji Stolnoteniskog kluba „Sloga“ Novoselec, točnije 50 godina od osnutka kluba davne 1969. godine. Osnivači kluba bili su sadašnji predsjednik Đuro Paher, Philips Mihael, Kovač Mišo koji je preko 40 godina bio predsjednik ovog kluba, Bete Marko i Poštić Milovan.

Obilježavajući 50 godina kluba i neprekidnog rada, upriličena je izložba dijela pehara, medalja i priznanja kao i fotografija iz velikog opusa tog stolnoteniskog kluba na kojoj je nazoćio zamjenik Općinskog načelnika Općine Križ Zlatko Hrastić. Vrhunac proslave bio je u subotu 11.05.2019. godine, kada je Stolnoteniski klub „Sloga“ Novoselec, bio domaćin Državnog veteranskog prvenstva u stolnom tenisu za žene i muškarce u školskoj sportskoj dvorani u Križu. Državno veteransko prvenstvo u Križu otvorio je Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić, a na otvorenju je bila i predsjednica Zajednice športskih udruga Općine Križ Tina Matanić.