Općina Križ započela je proces izrade Strateškog razvojnog programa Općine koji će predstavljati temeljni dokument budućeg smjera održivog razvoja i rasta Općine Križ. Navedeni razvojni dokument preduvijet je za kandidiranje projekata za sufinanciranje iz strukturnih instrumenata i fondova Europske unije te se njime utvrđuju glavni strateški ciljevi i način njegove realizacije u razdoblju do 2020. godine.

Izrađivač Strategije, tvrtka Krutak d.o.o., Bukovje Bistransko, za konzultantsko razvojne usluge, uputila je Općini Križ anketne upitnike i obrasce koje je potrebno popuniti ne samo od strane Općine, već i od strane svih zainteresiranih dionika koji djeluju na području Općine Križ, a to su: odgojno-obrazovne ustanove, poduzetnici i poljoprivrednici te udruge kao bitni čimbenici društvenog razvoja Općine.

Potrebno je uključiti što više dionika s područja Općine Križ u izradu Strateškog razvojnog programa Općine Križ kao društvenog i gospodarskog pravca kojim treba ići razvoj Općine, a kojeg moramo nastojati financirati iz fondova Europske Unije. Osim projekata i smjera sveobuhvatnog razvoja Općine, ovom strategijom cilj je detektirati i sve vaše projekte, a koji bi se mogli aplicirati na fondove EU.

Svi anketni upitnici i obrasci za prikupljanje projektnih prijedloga nalaze se u prilogu, ili se mogu dobiti u sjedištu Općine Križ, Trg sv. Križa 5, 10314 Križ.

Sva dodatna pitanja vezano oko ispunjavanja anketnih upitnika i obrasca, molimo uputite izrađivaču Strategije na e-mail strateski@euasistent.eu  ili na broj telefona 095/845 9882. Po popunjavanju anketnih upitnika i obrasca iste dostavite u Općinu  Križ poštom, osobno ili na e-mail info@opcina-kriz.hr do 03.3.2016. godine.

Anketni upitnik – analiza stanja gospodarstva u Općini Križ

Anketni upitnik – analiza stanja infrastrukture u Općini Križ

Anketni upitnik – analiza stanja odgojno-obrazovnih ustanova i udruga s područja Općine Križ

Obrazac za prikupljanje projektnih prijedloga