Općina Križ u suradnji s Udrugom hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata ’91 Otok Ivanić, prigodno će obilježiti blagdan Svih svetih obilaskom groblja i grobova poginulih i umrlih hrvatskih branitelja, polaganjem vijenaca kod centralnih križeva i paljenjem svijeća dana 30.10.2015. godine (petak) i to po sljedećem redoslijedu:

10,00 sati    Mjesno groblje Križ
11,00 sati    Mjesno groblje Kloštar Ivanić
12,00 sati    Centralni spomenik poginulim hrvatskim braniteljima u Parku hrvatskih

branitelja  u Ivanić-Gradu
12,15 sati    Groblje Centar Ivanić-Grad

Predstavnici Općine Križ, istog dana, nakon polaganja vijenaca ispred centralnog križa na groblju u Križu te obilaska grobova poginulih  hrvatskih branitelja koji počivaju na groblju u Križu,  u 10,45 sati obići će mjesno groblje u Rečici Kriškoj i kod centralnog križa položiti vijenac i zapaliti svijeće te u 11,00 sati posjetiti Spomen sobu poginulih branitelja  Domovinskog rata u Galeriji Križ u Križu.