PRIJAVNICA-SAJAM OBRTA I RUKOTVORINA 2017

Općina Križ i ove godine povodom obilježavanja Dana Općine Križ planira organizirati zanimljiv i šarolik program za sve posjetitelje i svoje sugrađane i to zadnji vikend u kolovozu, od 25.08.2017. (petak) do 27.08.2017. godine (nedjelja).

Dio programa, tradicionalno je i Sajam obrta i rukotvorina obrtnika, OPG-a, kako domaćih tako i proizvođača, iz susjednih lokalnih jedinica. Našim sugrađanima i svim posjetiteljima tom prigodom nudi se nekomercijalna, unikatna ponuda rukotvorina ili domaćih likera, meda, sira i ostalih prerađevina od lavande, bučinog ulja i slično.

Budući je broj izlagača ograničen, molimo sve zainteresirane za sudjelovanje na Danu Općine Križ, udruge, zadruge, OPG-e te sve ostale kreativce iz Općine Križ i šire, da nam se pridruže 26. kolovoza 2017. godine (subota) na Sajmu obrta i rukotvorina u parku u Križu, te svojom ponudom upotpune događanja povodom Dana Općine Križ.

Prijavnicu za Sajam obrta i rukotvorina možete dobiti u Općini Križ ili je preuzeti sa stranice Općine Križ, a ispunjenu prijavnicu pošaljite na e-mail: info@opcina-kriz.hr ili na adresu Općine Križ, Trg Sv. Križa 5, 10314 Križ, zaključno sa danom 18.08.2017. godine.

Svi oni koji svojim aktivnostima žele sudjelovati u programu obilježavanja Dana Općine Križ, udruge, obrti, vlasnici štandova, oni koji žele imati ponudu u dijelu Zagrebačke ulice u Križu tijekom programa od 25., 26. ili 27.08.2017. godine i svi ostali koji imaju dodatna pitanja mogu nam se radi daljnjih dogovora javiti na broj telefona: 01/ 2831 510 (osobe za kontakt: Sandra Crnković i Maja Dundović Pleša).