Trkačka cestovna utrka CROSS HILL RUN KRIŽ 2017. – ”UTRKA DOBRIH ŽELJA” koju organizira Općina Križ održati će se dana 20. svibnja 2017. godine od 17:30 do 19:30 sati u slijedećim ulicama:

o   Zagrebačka ulica; dionica od Trga Sv. Križa do ul. Josipa Čopora,

o   Ulica Josipa Čopora,

o   Ulica Josipa Badalića; dionica od ul. Josipa Čopora do ul. Braće Radića

o   Ulica Braće Radića; dionica od ul. Braće Radića do Industrijske ceste,

o   Industrijska cesta;

o   Ulica Hrvatske mladeži; dionica od Industrijske ceste do odvojka Moslavačke ulice;

o   Odvojak Moslavačke ulice,

o   Moslavačka ulica; do križnog raskrižja,

o   Ulice Milke Trnine; do Trga Sv. Križa,

o   Trg Sv. Križa

·        Utrka se održava u tri natjecateljske grupe, u tri dobne kategorije,

·        Vrijeme početka utrke je u 17:30 sati, a predvidivo vrijeme završetka utrke je u 19:30 sati,

·        U vremenu od 16:00 sati do 20:00 sati biti će potpuno zatvoren za promet u slijedećim ulicama:

o   Trg Sv. Križa,

o   Zagrebačka ulica; dionica od Trga Sv. Križa do ul. Josipa Čopora,

·        Promet u drugim ulicama zatvarati će se samo djelimično, tj. neposredno uoči nailaska i u vrijeme prolaska učesnika utrke.

• S obzirom da će u vrijeme trajanja utrke promet potpuno ili djelimično biti onemogućen, pozivaju se građani da u vrijeme održavanja utrke ograniče korištenje svojih vozila na dijelu održavanja utrke, odnosno da korištenje svojih vozila u vremenu održavanja utrke prilagode stvarnim potrebama.

OPĆINA KRIŽ
Jedinstveni upravni odjel
Odsjek za financije, komunalno-gospodarstvo i  gospodarstvo