Natječaj za dodjelu stipendija za učenike i studente Zagrebačke županije za školsku/akademsku godinu 2015/16. objavljen je 30. rujna 2015. u Večernjem listu i na stranicama Zagrebačke županije, a otvoren je za podnošenje prijava: od 30. rujna 2015. do 15. listopada 2015. godine.

Kako bi prijava na natječaj bila pravovaljana kandidat treba:

1. ispuniti prijavu na natječaj (obrazac broj 2.) putem slijedećeg linka:

1. dostaviti dokumentaciju navedenu u Natječaju o čemu više možete saznati OVDJE

Svi  kandidati  koji se odluče zatražene dokumente donijeti osobno,  koji žele preuzeti obrasce ili kojima su potrebne detaljne upute, mogu se izravno obratiti Upravnom odjelu za  prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu Zagrebačke županije, Zagreb, Ulica I. Lučića 2a, soba 13, tel. 6009-492, isključivo  u vrijeme trajanja natječaja od 8,00 do 12,00 sati, kada će biti prisutan nadležan referent.