Društvo za poljepšanje Križa i okolice poziva sve stanovnike općine Križ da se uključe u akciju
” Moje zeleno srce” – najljepše uređena okućnica, vrt, terasa ili balkon
Ovom akcijom se potiče stanovništvo na sudjelovanju u uređenju općine Križ i zaštiti okoliša.
U navedenoj akciji, vršit će se ocjenjivanje uređenosti okućnica, balkona (privatne kuće ili
stambene zgrade) ili terasa (ugostiteljski objekti) prema sljedećim kriterijima :
1. originalnost
2. hortikulturalno uređenje
2. cvjetnost i zastupljenost pojedinih vrsta te njihov međusobno skladni odnos
3. tehnički principi vrtno – tehničkih elemenata ( staze, ograde, kamenjari, sjenice )dpo logo
Uz prijavnicu potrebno je priložiti 3 fotografije kako bi se mogla napraviti predkvalifikacija.
Javni poziv traje od 15.06.2014. do 25.07.2014.
Prijava treba sadržavati:
1. Ime i prezime vlasnika
2. Adresu
3. Broj telefona
4. 3 fotografije okućnice, vrta, terase ili balkona.
Povjerenstvo Društva za poljepšanje Križa i okolice ocjenjivat će kandidature i dodijeliti nagrade za najljepše uređenu okućnicu, najljepše uređeni balkon i najljepše uređenu ugostiteljsku terasu.
Upite, prijave i fotografije molimo šaljite na e-mail Društva za poljepšanje Križa i okolice: dpo.kriz@gmail.com
Proglašenje i dodjela nagrada za najljepše uređenu okućnicu, najljepše uređeni balkon i najljepše uređenu ugostiteljsku terasu biti će svečano upriličeno uz Dan općine 14. rujan 2014. godine.