Predstavnici Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije, Općine Križ i predstavnici tvrtke Strabag d.o.o., obišli su danas Županijsku cestu Ž3124 koja prolazi kroz naselje Bunjani te obilježili ukupno 2 km dionice. Početak radova očekuje se u ponedjeljak 21.11.2016. godine.

Za početnu točku trase odabrano je križanje županijske ceste Ž3124 sa Zagrebačkom ulicom u naselju Križ te Županijskom cestom Ž3126 – Gornji Prnjarovec (Kaža). Dva kilometra dionice koja će se obnoviti završava kod križanja predmetne ceste sa Staklenom ulicom uz bivšu ciglanu. Prema dosadašnjim obećanjima iz Županijske uprave za ceste, preostala dionica ceste kroz naselje Bunjani trebala bi biti asfaltirana iduće 2017. godine.

Na spomenutoj dionici županijske ceste, vrijeme izvođenja radova biti će otežano prometovanje te pozivamo sve sudionike u prometu kao i stanovnike naselja Bunjani na razumijevanje do završetka radova.

Sa internet stranica Zagrebačke županije: https://www.zagrebacka-zupanija.hr/vijesti/3239/obnavljaju-se-najugrozenije-zupanijske-i-lokalne-c