Zahvaljujući brojnim sponzorima i ove godine 19.05.2018., na drugoj po redu Utrci dobrih želja, Cross Hill Run u Križu, sve trkače, osim odlične i izazovne brdske utrke očekuju bogati startni paketi, tombole i nagrade za najbolje. Zato, ako se još niste prijavili učinite to što prije! I ove godine Općina Križ i partner Run Croatia tim, pobrinut će se da ova utrka bude nezaboravna.

PROGRAM:
15– 17 sati – Registracija trkača
17:00 sati – FIT LIFE udruga za rekreaciju – grupno zagrijavanje uz trenericu Ivanu Gašparec u centru Križa
17:30 sati – start utrke na 5 km i 10 km
19 sati – start utrke KIDS RUN – revijalna utrka i to učenika od 1-4 razreda i 5-8 razreda
19:30 sati – Završetak utrke i proglašenje pobjednika

POPRATNI SADRŽAJI:
–  baloni dobrih želja- pisanje poruka na balone i puštanje istih u zrak na startu
–  prezentacija lokalnih proizvoda, rukotvorina i OPG-a
–  Škrlet corner udruge Škrlet Moslavina – degustacija Škrleta
–  prezentacija  Učeničke zadruge Jabuka Osnovne škole Milke Trnine Križ
–  Kretanjem do zdravlja – animacijske radionice/igraonice Dječjeg vrtića Križ za djecu u parku
–  podjela zahvala, medalja i pehara
–  party uz DJ-a
–  večera (roštilj) za sudionike
–  bogat fond tombola i nagrada

Sponzori:

Tombola:

kao i:

Voćarski centar Ivković, Pčelarsko društvo Moslavina, Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad

Svaki trkač dobiva: startni broj, digitalno mjerenje vremena te brza objava rezultata  na runcroatia.hr i stotinka.hr, vođenje evidencije i bodovanja, okrjepa za trkače dužinom staze i na završetku utrke, medicinska pomoć, dry fit majica, startni paket, pehare po apsolutnim kategorijama + finišerske medalje za sve sudionike, sudjelovanje u tomboli s vrijednim nagradama, večera i party uz DJ-a nakon utrke.