dječji tjedan 2015 198Obilježavajući Dječji tjedan, učenici 7. razreda Osnovne škole Milke Trnine, članovi Dječjeg vijeća Društva „Naša djeca“  Vladimir Nazor Križ, novinarske skupine Osnovne škole zajedno sa nastavnicom Iskrom Kovačić, profesoricom Dalijom Mirt i predstavnicom Društva „Naša djeca“ Vladimir Nazor Križ Mirom Mošničkom, bili su na prijemu kod Općinskog načelnika Općine Križ. Njih dvadesetak imalo je priliku pitati Općinskog načelnika Općine Križ Marka Magdića sve što ih zanima. Dok je neke zanimalo hoće li ove godine biti uređena dječja igrališta ili hoće li biti omogućen besplatan pristup internetu, druge je  zanimalo kada će biti asfaltirana pojedina ulica. Na sva svoja pitanja djeca su dobila odgovore od Općinskog načelnika Marka Magdića koji se zahvalio na iskrenim i konstruktivnim dječjim pitanjima. Općinski načelnik Marko Magdić poželio je djeci sve najbolje i puno sreće i uspjeha do sljedećeg susreta kad će moći provjeriti kako i jesu li ispunjeni njihovi zahtjevi i očekivanja.

dječji tjedan 2015 197dječji tjedan 2015 222dječji tjedan 2015 200dječji tjedan 2015 205dječji tjedan 2015 208dječji tjedan 2015 215