Jučer je na sportskom parku u Križu održan vrhunski sportski događaj. Naime, u Križu su povodom Dana Općine odigrane prijateljske utakmice domaćeg kluba NK Sloga Križ i GNK Dinamo. Prvi su igrali Limači NK Sloge Križ i Limači Otvorene škole GNK Dinamo. Nakon toga održana je borbena utakmica mlađih pionira NK Sloge Križ i mlađih pionira Otvorene škole GNK Dinamo.

Najzanimljivija utakmica igrala se oko 17:30 sati i to između Veterana Specijalne policije MUP-a RH i Veterana GNK Dinamo. Naime odigrane utakmice bile su humanitarnog karaktera s ciljem prikupljanja sredstava za spomen ploču za pokojnog pripadnika SJP ALFE Zagreb – Mladena Stakora.

Ovog vikenda slijede i ostala sportska događanja u sklopu programa Dana Općine Križ i to:

01.09.2018.
– 9 do 19 sati; 18. Međunarodni memorijalni turnir “Josip Dominkuš”, RK Sloga Novoselec-Križ; Školska sportska dvorana Križ

02.09.2018.
– 10 do18 sati; Međunarodni turnir ( 2006. godište); ŽRK Trnina Križ; Školska sportska dvorana Križ

07.- 09.09.2018.

– od 17 sati; Otvoreni Šaranski kup Općine Križ; ŠRU Šaran Križ; ekonomski ribnjak Milka Trnina u Vezišću