Danas je Cela Grgić – najstarija stanovnica Općine Križ i cijelog područja Otoka Ivanić – napunila 102. godine!

Predstavnici Općine Križ i predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher zajedno sa volonterima Crvenog križa i ravnateljicom Gradskog društva Crvenog križa  Ivanić Grad, Ivanom Bajt čestitali su baki Celi Grgić i darivali ju prigodnim darovima. Vesela baka Cela i njezina obitelj ističu kako je zdrava i sve voli, a osobito ju veseli najmlađi praunuk. Vrijedna velika obitelj u kojoj žive četiri generacije govori nam o ljubavi i poštovanju koje se rijetko susreću u suvremenim obiteljima. Svi zajedno poželjeli su baki Celi još sretnih i veselih rođendana.

11.2.2015. rođendan Cele Grgić 102 065  11.2.2015. rođendan Cele Grgić 102 052  11.2.2015. rođendan Cele Grgić 102 040